гурт “Ангажемент на вівторок” – ПОВЕРТАВСЯ КОЗАЧЕ ДОДОМУ (Війна за Україну)(відео), ВОЛОНТЕР (аудіо)

Молодий фолк-рок гурт «Ангажемент на вівторок» з міста Павлоград, що на Дніпропетровщині, завершив роботу над своїм першим студійним міні-альбомом. Хлопці присвячують його всім мужнім захисникам України, а також всім тим, хто не втомлюється допомагати їм у цій надважкій боротьбі, тож назву для свого EP музиканти також вирішили обрати відповідну – «Волонтер».

Новий EP павлоградців вмістив у себе шість авторських композицій гурту, дві з яких учасники «Ангажемент на вівторок» написали спеціально для 43-го батальйону ЗСУ. «Ми щиро вдячні 43-му батальйону Збройних сил України за найперший поштовх до створення релізу. Саме бійцям цього батальйону ми присвячуємо пісні «Маринка» і «Гайдамаки». А в цілому ж, міні-альбом створено у присвяті відданим синам України, що віддали своє життя у нинішній визвольній боротьбі з ворогами, а також тим, хто допомагає нашим козакам все ж таки подужати загарбника. Адже останні події навчили всіх нас бути справжніми українцями, шанувати своє минуле і споруджувати світле майбуття», – зазначили музиканти.

Цікаво, що гурт «Ангажемент на вівторок» провадить свою творчу діяльність за сприяння Міського культурно-дозвільницького центру Павлограду. За словами музикантів, вони вже практично повністю закінчили працювати над наступним номерним EP, реліз якого обіцяють довго не затягувати. Слідкуйте за новинами молодого колективу у соціальних мережах!

Текст: notatky.com.ua