Гурт Транс-Формер – Війна

Студія «12-й кадр» разом з полтавським колективом «Транс-формер» виклали у мережу свіжовідзнятий відеоролик до пісні із промовистою назвою «Війна». Напевно, легко здогадатися, про що піде мова у цьому кліпі, тож ми лише додамо, що у ньому використано відеоматеріал з документальних фільмів «Все буде Дніпро» та «Іловайськ. Лицарі неба», а також кадри, авторами яких є бійці підрозділів «Дніпро-1», «Миротворець» та «Донбас», та матеріал від Еспресо ТВ.

Загалом пісня «Війна» не є новою і знаходиться в репертуарі гурту «Транс-формер» вже більше п’яти років. Проте зрозуміло, що саме останнім часом її рядки набрали особливу актуальність та виявились фактично пророчими, адже у них дивовижно точно змальовані сьогоденні події в Україні. «Коли на волі трошки гірше ніж в полоні, коли розрізані розписані міста, і їм враховувати нас немає сенсу, і у криниці вже отруєна вода», – співають музиканти у вищезгаданому треку. Погодьтеся, доволі влучно та злободенно.

Автори кліпу «Війна» присвячують його всім тим, хто не побоявся стати на захист своєї Батьківщини. «Після численних поїздок до зони АТО і кропіткої роботи над фільмами «Все буде Дніпро» та «Іловайськ. Лицарі неба», у нас виникла необхідність зробити ще щось, про події, що відбуваються в нашій країні», – йдеться в повідомленні до музичної міні-стрічки.

Текст: notatky.com.ua